Κ 19/1/14
20.00
Φωικός – Ηρακλής Ψαχνών TV

Εκτός μέχρι τέλους της χρονιάς ο Τζαφέρος. 20 μέρες εκτός και ο Καραμπίνης

Μπορεί ο αγώνας Αυλωναρίου - Αρτάκης να είχε ποιότητα αγωνιστική, είχε όμως και δυο μεγάλους άτυχους.
Η αρχή της ατυχίας λίγο πριν την έναρξη του αγώνα με τον Δημήτρη Καραμπίνη τον κεντρικό αμυντικό του Αυλωναρίου που υπέστη θλάση στο αριστερό πόδι και θα μείνει εκτο΄ς αγωνιστικών χώρων για 20 περίπου μέρες.

Η δεύτερη ατυχία ήταν για τον Γιώργο Τζαφέρο που μπήκε σαν αλλαγή στο 60' και στο 61' αποχώρησε. η διάγνωση Ρήξη ολική χιαστών που σημαίνει ότι ο ποδοσφαιριστής της Αρτάκης χάνει όλη την ποδοσφαιρική χρονιά. Ας ελπίσουμε να αποθεραπευθεί όσο το δυνατόν ταχύτερα και να επανέλθει γερός και δυνατός και πάλι στα γήπεδα.

Πέμπτη 16 Ιανουαρίου 2014

Πολύ καλή εμφάνιση πραγματοποίησε ο Ηρακλής απέναντι στον Παναθηναικό

Πολύ καλή εμφάνιση πραγματοποίησε ο Ηρακλής απέναντι στον Παναθηναικό παρ'οτι ηττήθηκε με 1 - 0.Η ομάδα του Θωμά Γράφα κοίταξε στα μάτια τον Παναθηναϊκό και προσπάθησε για το καλύτερο παρά τις αλλαγές βασικών παιχτών.(εν'όψη Φωκικού).

Τρίτη 14 Ιανουαρίου 2014

Ισόπαλη με 1-1 ήρθε η Κύμη επί του Μαχητή Τερφιθέας

Ισόπαλη με 1-1 ήρθε η Κύμη επί του Μαχητή Τερφιθέας. Έτσι έφτασε στα 28 συνεχόμενα αήττητα παιχνίδια, ένα ρεκόρ που ξεκινά από την περσινή χρονιά.
Στο πρώτο μέρος ο Μαχητής έκανε την μοναδική του ευκαιρία με τον Κρεββατά στο 4΄λεπτό. Στην συνέχεια η ομάδα της Εύβοιας ανέβασε ρυθμό και στο 35΄λεπτό δεν της καταλογίστηκε πέναλτι σε χέρι του Αθανασίου.

ΑΟ Χαλκίς - Πας Λαμίας 1-2

Τα ίδια παντελακη μου τα ίδια παντελή μου για την ομάδα της Εύβοιας και στο σημερινό παιχνίδι. Από το 2ο μόλις λεπτό η ομάδα της Λαμίας κατάφερε να πάρει κεφάλι στο σκορ με τον Διαμαντιδη, ο οποίος εκμεταλλεύτηκε την ασταθή απόκρουση των αμυντικών της Χαλκίδας και με σουτ μέσα από την μεγάλη περιοχή νικησε τον Ντουμανη.

Αύριο στις 15.30 στην εκπομπή Σκορ & Ρεκόρ στους 98,1 καλεσμένη της εκπομπής η Αντιπρόεδρος του Απόλλωνα Ερέτριας κ Αργυρώ Σιαράπη σε μια συνέντευξη για τα τεκταινόμενα στην Ερέτρια

Οι τυχεροί του Ράδιο 1 98,1 για την κλήρωση των πέντε προσκλήσεων,χορηγίας της ομάδας του Ηρακλή Ψαχνών

Κατά την χθεσινή εκπομπή του radio 1(score και recor) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των πέντε προσκλήσεων,χορηγίας της ομάδας του Ηρακλή Ψαχνών,για τον αγώνα κυπέλλου την Τετάρτη 15/01/2014 και ώρα 17:00με τον Παναθηναικό.Οι τυχεροί της κλήρωσης ηταν οι κάτωθι:1)Μαστορόπουλος Νίκος 2)Καρόζης Τάσος 3)Βάγια Ειρήνη 4)Συρίγκος Αντώνης5)Ντανάκος Ανέστης